Karrier

A Belvárosi Orvosi Centrum aktuális álláshirdetései:

Adatkezelési tájékoztatás álláspályázathoz

FŐÁLLÁSÚ EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENST KERESÜNK belvárosi magánorvosi rendelőnkbe!

Főváros szívében működő és folyamatosan fejlődő magánorvosi központunk keres bővítés céljából új ORVOSI ASSZISZTENS kollégát.

Feladatok:

  • Orvosok munkájának segítése, páciensek fogadása, kisérése ,asszisztálás beavatkozásoknál
  • Vérvétel
  • Leletezés
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Eszközpark karbantartásáért felelős partnerekkel kapcsolattartás
  • Leltárkészítés időszakosan
  • Időpont előjegyzés támogatása személyesen vagy telefonon

Elvárások:
  • Középfokú egészségügyi végzettség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Nagy munkabírás
  • Rugalmas időbeosztás

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Felhasználói szintű Office ismeretek
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:
  • Lendületes, proaktív csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Juttatási csomag a rendelő szolgáltatásaival

Munkahely:
Budapest, Belváros

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel a karrier@boc.hu e-mail címre.